Konzultácie s výživovým poradcom

Objednávka na vstupnú konzultáciu

Vedeli ste, že základom štíhlej postavy a dobrého zdravia je práve vyvážená strava? Objednajte sa na špecializovanú konzultáciu a nechajte si vypracovať jedálniček na mieru! To všetko len za 7,9 €!

Krásna postava je totiž výsledkom pravidelného pohybu a správnych stravovacích návykov. Pričom cvičenie ku formovaní vašej postavy prispieva podielom približne 40%, zatiaľ čo strava tvorí až 60%. To znamená, že z viac ako polovice to, ako budete vypadať, ovplyvňuje práve strava!

Každý sme však iný a univerzálny jedálniček, ktorý vám zaručí štíhly pás a dobré zdravie, jednoducho neexistuje. Naopak, každý z nás má iný metabolizmus, telesnú stavbu i energetický výdaj. Práve z toho dôvodu je vhodné nechať si poradiť od odborníkov a zájsť na konzultácie.

Na konzultácii sa okrem príjemného vystupovania vyškolených asistentiek stretnete aj so špeciálnym prístrojom. Tento sa volá Tanita poslúži na diagnostiku vášho aktuálneho stavu. Prístroj zistí vašu telesnú hmotnosť, množstvo tuku i svalstva a preverí stav vášho metabolizmu. Potom už len vyplníte vstupný formulár a úvodnú prehliadku máte za sebou. Ďalší krok už bude iba na vás.

A čo bude nasledovať?

Ak sa rozhodnete pre pokračovanie v konzultácii, ďalším krokom bude zostavenie stravovacieho plánu priamo pre vaše potreby. Namerané prístrojové hodnoty poslúžia pri vytváraní jedálnička ako podklad. Tieto spolu s údajmi, ktoré ste zadali pri vypĺňaní vstupného dotazníka, spracuje špecializovaný software a výsledkom bude jedálniček šitý priamo pre vaše potreby s výpisom vhodných aj nevhodných potravínTieto sú kombinované tak, aby vám v prvom rade pomohli spaľovať tuky.

Konzultácie s výživovým špecialistom - jedálniček na mieru
Chcem jedálniček na mieru

Konzultácie s výživovým špecialistom

Po zostavení individuálneho stravovacieho plánu budú nasledovať špecializované konzultácie. Počas nich sa budete stretávať s výživovým poradcom, ktorý vám na základe výsledkov testovania poskytne odborné rady a odporúčania. Úlohou výživového poradcu však zasypať vás číslami a grafmi. Nájde u neho aj potrebnú motiváciu či podporu, rovnako aj kontrolu, ktorá je potrebná pri dodržiavaní jedálnička.

Výživový poradca
Chcem konzultáciu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>